obrazek kristalu

Křišťálová masáž/terapieKřišťálová masáž - terapie je jemná léčebná technika, jež výrazně zbavuje tíhy, kterou ošetřovaný cítí na psychické i fyzické úrovni. Křišťálová masáž tedy ošetřuje nejen fyzické tělo, ale především energetické a komunikační pole člověka.

Masáž můžeme praktikovat při napění (i chronickém), pocitech vnitřního napětí, únavě, svalových křečích, bolestech v zádech...


Křišťálová masáž – terapie nejenže posiluje tok vaší energie, ale také pomáhá navrátit se sám k sobě. Masáž plosek nohou oblázky křišťálků, kterou praktikuji, se zaměřuje na harmonizaci čaker, promítajících se na plosce nohy (vaše energetické tělo) a zároveň se věnuje kompletnímu ošetření oblastí celého těla přes reflexní body, včetně celé páteře.

Navazuje na ni Masáž hrudní kosti, klíční kosti a ramen. Cílem masáže těchto částí těla je uvolnit psychické napětí, které se promítá do mělkého dýchání, napětím a tíhou ramen, bolestí či únavou hlavy.
Pracujeme na hrudní kosti a dále klíční kosti, kde aktivujeme imunitní systém. Přejdeme nad klíční kost a na její konec, kde se nachází bod dráhy žaludku. Tento bod se používá při léčení akutních zánětů hrtanu, bronchitidě, dýchacích potížích...Nakonec uvolníme ramena.

Poslední částí křišťálové terapie je Masáž obličeje. Touto jemnou masáží dojde k naprostému uvolnění a budete mít pocit, že jste se vnořili hlouběji do lehátka. Díky křišťálkovým oblázkům se uvolní napětí pokožky, ta získává pevnější vzhled, dostává novou energii.

Terapii ukončíme 10 – 15min. odpočinkem, kdy se uvolněné tělíčko a vzdálená mysl, posílené energií křišťálků, pomalu navrací zpět.

Technika působí celostně, způsobuje významné proměny ve všech podstatných oblastech a tím i v našem životě.

Nepraktikujeme při silné akutní bolesti, otevřených ranách, bezprostředně po operaci...


Nyní něco o křišťálku obecně…

Přírodní krystal nás spojuje s praenergiemi. Čistí naši auru, odstraňuje z nás blokády, které brání průchodu energie, prosvětluje naše pocity, myšlenky, představy a nabíjí nás životodárnou energií. Prostřednictví zcela čistých a čirých horských křišťálů se nás dotýkají světy nehmatatelné, působící skrz naše vyšší Já. Křišťál nás učí vidět pravdu, pomáhá odstraňovat karmické zátěže…

Nahoru                  Zpět