Kontakt:
Lenka Strnadlová
ul. Vodní 57 (vchod od Bečvy, směr Reharmon)
757 01 Valašské Meziříčí

Jak mě najdete? - MAPA

Tel.: 732 787 098
Email: masazeaterapie@centrum.cz
IČ: 73743640

Provozní doba:
Pondělí - pátek: dle objednávek

Před masáží se, prosím, objednejte na výše uvedeném telefonním čísle nebo e-mailem. Pokud se zrovna nemůžete dovolat, pravděpodobně se věnuji klientovi. Zašlete mi, prosím, raději sms, ozvu se vám, anebo zkuste zavolat později. Děkuji...

Líbí se vám moje stránky? Klikněte zde   
Moc děkuji :-)

Klíčová slova a odkazy:

Masáže Valašské Meziříčí

Dornova metoda Valašské Meziříčí

Dornova metoda plus

Motýlí terapie

Australské květové esence

Metamorfní technika Valašské Meziříčí

Křišťálová masáž Valašské Meziříčí

Tělové svíce

Ušní svíce

Liftingová masáž obličeje

Reflexní terapie lymfatického systému


obrázek zátiší

Krátce o mně

Vítám vás na svých stránkách...

Dovoluji si vás pozvat do své malé masérničky, kde jsem vám plně k dispozici pro uvolnění těla i duše.

Masérské praxi se plně věnuji od roku 2006, kdy jsem úspěšně absolvovala masérský kurz Klasické masáže, akreditovaný Ministerstvem školství, v Masérské škole Michala Dusila v Praze. Tento kurz mě zplnomocnil k obdržení Živnostenského oprávnění. V této škole jsem následně získala další osvědčení pro Čínskou energetickou masáž, Medovou detoxikační masáž, Ušní svíce a Indickou masáž hlavy. Poté jsem přidala i Reflexní terapii plosky nohy, Reflexní terapii lymfatického systému v Centru Harmonie v Ostravě, Reiki I. a II. u soukromých mistrů v Ostravě a Frýdku Místku, posílení a zvýšení energie pak u mistra Borise Tichanovského, Zázračné Tělové svíce Tádé u Ingrid Šimkové v Brně a nakonec si ještě zopakovala a přidala nové zkušenosti v Reflexní terapii, tentokráte pod vedením Štefana Pohloda z Bratislavy, přímého žáka Julia a Beáty Patakyových. V květnu roku 2010 se mi dostalo zasvěcení do Archandělské energie Miguraj a v říjnu téhož roku mi bylo dovoleno nahlédnout do tajů metody baňkování.

V posledním lednovém víkendu roku 2011 jsem okusila sílu křišťálků a dovezla si certifikát a nové znalosti o Křišťálové masáži/terapii. Hned za 2 měsíce poté jsem absolvovala kurz velmi jemné a účinné terapie nazvaný Metamorfní technika.

Všechny získané zkušenosti se úžasně doplňují, je pořád se co učit, protože každý problém či řešení je individuální a času je tak málo... Těší mě každý nový poznatek, úleva po masáži, spokojená a usměvavá tvář při odchodu klienta.

Děkuji všem zákazníkům, klientům, všem těmto skvělým lidičkám za důvěru svěřit se do mých masérských rukou. Věřte, že jsem vděčná za vás všechny a jsem nejšťastnější, když vám můžu pomoci ať masáží, či radou. Mým cílem je v této krásné práci pokračovat ke spokojenosti nás všech.

Těším se na vás...

S láskou a úctou Lenka Strnadlová

obrázek LenkaNahoru                  Zpět