Kontakt:
Lenka Strnadlová
ul. Vodní 57 (vchod od Bečvy, směr Reharmon)
757 01 Valašské Meziříčí

Jak mě najdete? - MAPA

Tel.: 732 787 098
Email: masazeaterapie@centrum.cz
IČ: 73743640

Provozní doba:
Pondělí - pátek: dle objednávek

Před masáží se, prosím, objednejte na výše uvedeném telefonním čísle nebo e-mailem. Pokud se zrovna nemůžete dovolat, pravděpodobně se věnuji klientovi. Zašlete mi, prosím, raději sms, ozvu se vám, anebo zkuste zavolat později. Děkuji...

Líbí se vám moje stránky? Klikněte zde   
Moc děkuji :-)

Klíčová slova a odkazy:

Masáže Valašské Meziříčí

Dornova metoda Valašské Meziříčí

Dornova metoda plus

Motýlí terapie

Australské květové esence

Metamorfní technika Valašské Meziříčí

Křišťálová masáž Valašské Meziříčí

Tělové svíce

Ušní svíce

Liftingová masáž obličeje

Reflexní terapie lymfatického systému


obrazek usni svice

REIKI


Pokud máte pocit, že jste poslední dobou bez šťávy, podráždění a všechno vás bolí, právě pro Vás je určena energie Reiki.

Slovo japonského původu se nejčastěji překládá jako životadárná síla a jde o univerzální životní energii. V Indii je například pojmenována jako Prána, v Číně jako Čchi. Tato přírodní léčebná metoda vešla do širšího povědomí díky působení japonského léčitele Dr. Mikao Usui v 19.století..

Aplikuje se přikládáním rukou na místa na lidském těle, kudy probíhají energetické dráhy. Tyto dráhy se proudem energie pročišťují a životní energie putuje na všechna potřebná místa. Zároveň se stimuluje obranyschopnost organismu, dochází ke spuštění samoléčebných a regeneračních procesů, orgány obnovují svůj výkon. Z organismu se uvolňuje napětí, pozitivně reaguje psychika. Tělo odpočívá a dobíjí si baterky, mysl se uvolňuje a dovoluje nechávat rozplynout různým vědomým i podvědomým obavám, stresům a jiným negativním vlivům.

Reiki pomáhá druhým lidem navracet nabouranou rovnováhu. Energii pro svou práci terapeut nečerpá z vlastních zdrojů, ale je napojen na vyšší síly, kterým se s pokorou a respektováním zákona Svobodné vůle vědomě poddává. Nevydává sám ze sebe, neoslabuje se, nevysiluje. Nechává sebou pouze prostupovat energii určenou jeho klientovi.


Doba působení je individuální.

Nahoru                  Zpět