obrazek usni svice

REIKI


Pokud máte pocit, že jste poslední dobou bez šťávy, podráždění a všechno vás bolí, právě pro Vás je určena energie Reiki.

Slovo japonského původu se nejčastěji překládá jako životadárná síla a jde o univerzální životní energii. V Indii je například pojmenována jako Prána, v Číně jako Čchi. Tato přírodní léčebná metoda vešla do širšího povědomí díky působení japonského léčitele Dr. Mikao Usui v 19.století..

Aplikuje se přikládáním rukou na místa na lidském těle, kudy probíhají energetické dráhy. Tyto dráhy se proudem energie pročišťují a životní energie putuje na všechna potřebná místa. Zároveň se stimuluje obranyschopnost organismu, dochází ke spuštění samoléčebných a regeneračních procesů, orgány obnovují svůj výkon. Z organismu se uvolňuje napětí, pozitivně reaguje psychika. Tělo odpočívá a dobíjí si baterky, mysl se uvolňuje a dovoluje nechávat rozplynout různým vědomým i podvědomým obavám, stresům a jiným negativním vlivům.

Reiki pomáhá druhým lidem navracet nabouranou rovnováhu. Energii pro svou práci terapeut nečerpá z vlastních zdrojů, ale je napojen na vyšší síly, kterým se s pokorou a respektováním zákona Svobodné vůle vědomě poddává. Nevydává sám ze sebe, neoslabuje se, nevysiluje. Nechává sebou pouze prostupovat energii určenou jeho klientovi.


Doba působení je individuální.

Nahoru                  Zpět