Kontakt:
Lenka Strnadlová
ul. Vodní 57 (vchod od Bečvy, směr Reharmon)
757 01 Valašské Meziříčí

Jak mě najdete? - MAPA

Tel.: 732 787 098
Email: masazeaterapie@centrum.cz
IČ: 73743640

Provozní doba:
Pondělí - pátek: dle objednávek

Před masáží se, prosím, objednejte na výše uvedeném telefonním čísle nebo e-mailem. Pokud se zrovna nemůžete dovolat, pravděpodobně se věnuji klientovi. Zašlete mi, prosím, raději sms, ozvu se vám, anebo zkuste zavolat později. Děkuji...

Líbí se vám moje stránky? Klikněte zde   
Moc děkuji :-)

Klíčová slova a odkazy:

Masáže Valašské Meziříčí

Dornova metoda Valašské Meziříčí

Dornova metoda plus

Motýlí terapie

Australské květové esence

Metamorfní technika Valašské Meziříčí

Křišťálová masáž Valašské Meziříčí

Tělové svíce

Ušní svíce

Liftingová masáž obličeje

Reflexní terapie lymfatického systému


TĚLOVÉ SVÍCE

se včelím voskem a kurkumou

Léčivé svíčky si naši předkové v začátcích připravovali z kůry stromů, pak z léčivých bylin tlumících bolest, až objevili, že když své svíčky ponoří do včelího vosku, budou hořet déle, pomaleji a jejich účinek bude větší.

Základní princip svíčkování: Svíčka funguje na základě jednoduchého principu působení. Teplo a bioenergie vytvořené při hoření svíčky změkčují v těle nahromaděný maz, který je prostřednictvím známého tzv. komínového efektu vytahován směrem vzhůru, tedy z těla přes kůži ven. Jako neodmyslitelná složka v této souvislosti funguje přidaná kurkuma, která má výrazné protizánětlivé účinky (poznáme podle tmavých usazenin) a dodává svíčce žluté zabarvení. Tímto způsobem se svíčka stává zcela vyjímečnou v oblasti alternativních přístupů.

Svíčky tímto způsobem napomáhají likvidaci zánětů v organismu a tak přispívají k celkové regeneraci lidského těla. Používáním svíček podporujeme samoléčebné procesy v těle a napomáháme celkové harmonizaci energií, které jsou tak důležité pro zajištění optimálního fungování ozdravných mechanismů.

Při vhodném použití dokáže "svíčka" uvolnit energetické blokády a znovu nastartovat schopnost organismu vypořádat se škodlivými vlivy buď zcela, bez užívání klasických medikamentů, nebo jejich účinek výrazně umocní. Proudění pozitivní energie se velmi usnadní a onemocnění začne ustupovat. Vzhledem k tomu, že svíčkou bývají ovlivňovány nikoli následky nýbrž příčiny našich neduhů, bývá odezva organismu velmi efektivní. Tělové svíčky jsou vyráběny ručně, mají originální tvar a při jejich výrobě se využily víceleté zkušenosti z aplikování tělových svíček v terapeutické praxi.

Před a po svíčkování je důležité dodržovat pitný režim. Neperlivá voda je nevhodnějším pomocníkem při detoxikaci těla.

Délka svíčky 22cm, nám zabezpečuje optimální čas hoření.

Příklady aplikace svíčky:
- zlepšení zraku, upravení zažívání, ženské a mužské pohlavní problémy, nervozita/podrážděnost, bolesti páteře, onemocnění kloubního aparátu, dutiny (i starší usazeniny), bolesti zubů, horní cesty dýchací, žlučníková onemocnění (aplikace současně s masáží kyčlí a boků), lymfatický systém (povrchový i hloubkový), plicní onemocnění, ledvinové kameny, kožní onemocnění, aj. Pozn.: Svíčka "nepracuje" pouze na fyzické rovině.

Kontraindikace:
Svíčku lze přikládat kdekoli kromě oblasti srdce, temene hlavy a na sliznice ani do otevřených ran! Používání svíček nenahrazuje lékařskou léčbu ani odborné poradenství.

obrazek svice TADE


Nahoru                  Zpět