TĚLOVÉ SVÍCE

se včelím voskem a kurkumou

Léčivé svíčky si naši předkové v začátcích připravovali z kůry stromů, pak z léčivých bylin tlumících bolest, až objevili, že když své svíčky ponoří do včelího vosku, budou hořet déle, pomaleji a jejich účinek bude větší.

Základní princip svíčkování: Svíčka funguje na základě jednoduchého principu působení. Teplo a bioenergie vytvořené při hoření svíčky změkčují v těle nahromaděný maz, který je prostřednictvím známého tzv. komínového efektu vytahován směrem vzhůru, tedy z těla přes kůži ven. Jako neodmyslitelná složka v této souvislosti funguje přidaná kurkuma, která má výrazné protizánětlivé účinky (poznáme podle tmavých usazenin) a dodává svíčce žluté zabarvení. Tímto způsobem se svíčka stává zcela vyjímečnou v oblasti alternativních přístupů.

Svíčky tímto způsobem napomáhají likvidaci zánětů v organismu a tak přispívají k celkové regeneraci lidského těla. Používáním svíček podporujeme samoléčebné procesy v těle a napomáháme celkové harmonizaci energií, které jsou tak důležité pro zajištění optimálního fungování ozdravných mechanismů.

Při vhodném použití dokáže "svíčka" uvolnit energetické blokády a znovu nastartovat schopnost organismu vypořádat se škodlivými vlivy buď zcela, bez užívání klasických medikamentů, nebo jejich účinek výrazně umocní. Proudění pozitivní energie se velmi usnadní a onemocnění začne ustupovat. Vzhledem k tomu, že svíčkou bývají ovlivňovány nikoli následky nýbrž příčiny našich neduhů, bývá odezva organismu velmi efektivní. Tělové svíčky jsou vyráběny ručně, mají originální tvar a při jejich výrobě se využily víceleté zkušenosti z aplikování tělových svíček v terapeutické praxi.

Před a po svíčkování je důležité dodržovat pitný režim. Neperlivá voda je nevhodnějším pomocníkem při detoxikaci těla.

Délka svíčky 22cm, nám zabezpečuje optimální čas hoření.

Příklady aplikace svíčky:
- zlepšení zraku, upravení zažívání, ženské a mužské pohlavní problémy, nervozita/podrážděnost, bolesti páteře, onemocnění kloubního aparátu, dutiny (i starší usazeniny), bolesti zubů, horní cesty dýchací, žlučníková onemocnění (aplikace současně s masáží kyčlí a boků), lymfatický systém (povrchový i hloubkový), plicní onemocnění, ledvinové kameny, kožní onemocnění, aj. Pozn.: Svíčka "nepracuje" pouze na fyzické rovině.

Kontraindikace:
Svíčku lze přikládat kdekoli kromě oblasti srdce, temene hlavy a na sliznice ani do otevřených ran! Používání svíček nenahrazuje lékařskou léčbu ani odborné poradenství.

obrazek svice TADE


Nahoru                  Zpět